Filozofia
Projektowanie i praca nad produktem jest moim powołaniem i ogromną pasją. Mam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy jako projektant i brand manager. Pracowałam dla znanych polskich marek odzieżowych, a także jednej z największych firm obuwniczych w Polsce. W ostatnich latach oprócz odzieży, pojawiły się w sprzedaży również buty mojego projektu.

Oddaję w Wasze ręce projekty, które w 100% odzwierciedlają moją estetykę. Bardzo bliski jest mi styl boho i klasyka, która - chociaż brzmi to trywialnie, nigdy nie wyjdzie z mody i nigdy się nie znudzi. W marce Marta Piszcz znajdziecie produkty uszyte w Polsce, z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Wszystkie mają przynajmniej jeden certyfikat świadczący o jakości.

Jestem obecna na każdym etapie pracy nad kolekcją i wszystkim zajmuję się samodzielnie, przy współpracy z moimi podwykonawcami. Ważny jest dla mnie każdy szczegół, od projektu, wyboru materiału, guzików, dopracowaniu konstrukcji, zdjęć i przedstawienia produktu, po sposób jego zapakowania i kontakt z Wami.

Dziś jestem zupełnie niezależną marką i chcę ją prowadzić odpowiedzialnie i w duchu eko. Zależy mi na tym, aby każdy z zaproponowanych przez mnie modeli, w zależności od stylizacji sprawdził się w różnych okolicznościach i przez wiele sezonów. Produkty są pakowane w przyjazne dla środowiska koperty, bez zbędnych folii i wypełniaczy, a użyta bibuła jest w pełni biodegradowalna. 
Ważny jest dla mnie bliski kontakt z klientem, stworzenie społeczności, w której wspólnie będziemy ustalać wielkość produkcji, aby nawet jedna sztuka nie była efektem nieprzemyślanych decyzji.

Created with passion
Made in Poland


Z miłością,
Marta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl